Фамилија: Алберт де Фреслон де Ла Фреслонниèре + Лоуисе де Фарцy де Понтфарцy

Из пројекта Родовид

Фамилија:328152

Родитељи

{{{Персон:1312835}}}

{{{Персон:1312837}}}

Деца

{{{Персон:1312839}}}Остали језици