Фамилија: Фредерик II ван Диессен + Хемма ван Охнинген

Из пројекта Родовид

Фамилија:32800

Родитељи

{{{Персон:134033}}}

{{{Персон:134034}}}

Деца

{{{Персон:133234}}}Остали језици