Фамилија: Ернст ван Wулвен + Нн2 ван Евердинген

Из пројекта Родовид

Фамилија:327643

Родитељи

{{{Персон:1310871}}}

{{{Персон:1310873}}}

Деца

{{{Персон:1310857}}}

{{{Персон:1310872}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици