Фамилија: Дерк Тхеодорус Аверцамп + Сара Мартенс Поттхар

Из пројекта Родовид

Фамилија:327574

Родитељи

{{{Персон:373228}}}

{{{Персон:1310615}}}

Деца

{{{Персон:1310626}}}

{{{Персон:1310630}}}


Догађаји

15 јун 1644 Брачно одобрење: Лееуwарден

3 јул 1644 Свадба: Лееуwарден


Остали језици