Фамилија: Хендрик ван Сцхwеинфурт + Герберге ван Глеиберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:32742

Родитељи

{{{Персон:133804}}}

{{{Персон:133944}}}

Деца

{{{Персон:127732}}}

{{{Персон:134847}}}

{{{Персон:135910}}}

{{{Персон:135980}}}

{{{Персон:261972}}}


Догађаји

< 1003 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици