Фамилија: Ренé Франçоис де Ла Виеувилле + Марие Лоуисе де Ла Цхауссéе д'Еу

Из пројекта Родовид

Фамилија:327104

Родитељи

{{{Персон:1308946}}}

{{{Персон:1308961}}}

Деца

{{{Персон:1308959}}}Остали језици