Фамилија: Марy Цлиффорд + Пхилип Wентwортх

Из пројекта Родовид

Фамилија:326212

Родитељи

{{{Персон:1305742}}}

{{{Персон:1305743}}}

Деца

{{{Персон:1305744}}}

{{{Персон:1310610}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици