Фамилија: Тхомас Цлиффорд + Елизабетх де Рос

Из пројекта Родовид

Фамилија:326209

Родитељи

{{{Персон:1305735}}}

{{{Персон:1305736}}}

Деца

{{{Персон:1305741}}}Остали језици