Фамилија: Јеан Пиерре Нотхомб + Пéтронилле Лавал

Из пројекта Родовид

Фамилија:325102

Родитељи

{{{Персон:1301255}}}

{{{Персон:1301256}}}

Деца

{{{Персон:1301193}}}

{{{Персон:1357710}}}Остали језици