Фамилија: Гéрард IV де Боузонвилле + Гисела вон Оберлотхринген

Из пројекта Родовид

Фамилија:32497

Родитељи

{{{Персон:132786}}}

{{{Персон:132787}}}

Деца

{{{Персон:127392}}}

{{{Персон:132781}}}


Догађаји

~ 997 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици