Фамилија: Раиналд I вон Бургунд + Адéлаïде де Нормандие

Из пројекта Родовид

Фамилија:32482

Родитељи

{{{Персон:47183}}}

{{{Персон:132751}}}

Деца

{{{Персон:53282}}}

{{{Персон:472375}}}


Догађаји

<1 септембар 1016 Свадба:

Напомена

Шаблон:НеедсоурцесЗијн еерсте хуwелијк


Остали језици