Фамилија: Јацqуес де Винценс де Цаусанс + Марие де Фоуцаулд де Лардималие

Из пројекта Родовид

Фамилија:324306

Родитељи

{{{Персон:1297922}}}

{{{Персон:1297923}}}

Деца

{{{Персон:1297921}}}Остали језици