Фамилија: Цхарлес де Лонгуеил + Лоуисе Сéгуиер

Из пројекта Родовид

Фамилија:324018

Родитељи

{{{Персон:1297094}}}

{{{Персон:1297095}}}

Деца

{{{Персон:1297096}}}Остали језици