Фамилија: Мелцхиор Лоуис Марие Далмас де Полигнац + Иванка Микиц Микиц

Из пројекта Родовид

Фамилија:323613

Родитељи

{{{Персон:1295754}}}

{{{Персон:1295759}}}


Догађаји

7 април 1972 Свадба: Парис


Остали језици