Фамилија: Нн ван Диессен + Буркхард ван Моосбург

Из пројекта Родовид

Фамилија:32271

Родитељи

{{{Персон:131761}}}

{{{Персон:131762}}}

Деца

{{{Персон:127944}}}Остали језици