Фамилија: Ренé ду Бреил де Понтбрианд + Пéроннелле Бернард

Из пројекта Родовид

Фамилија:321727

Родитељи

{{{Персон:1288747}}}

{{{Персон:1288748}}}

Деца

{{{Персон:1288749}}}Остали језици