Фамилија: Госwинтхе + Леовигилд

Из пројекта Родовид

Фамилија:32076

Родитељи

{{{Персон:130967}}}

{{{Персон:130968}}}

Деца

{{{Персон:296599}}}

{{{Персон:296600}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици