Фамилија: Атанагильд + Госwинтхе

Из пројекта Родовид

Фамилија:32075

Родитељи

{{{Персон:130954}}}

{{{Персон:130967}}}

Деца

{{{Персон:105870}}}

{{{Персон:130955}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици