Фамилија: Éтиенне II де Вилларс + Улриqуе де Мâцон

Из пројекта Родовид

Фамилија:320044

Родитељи

{{{Персон:1283178}}}

{{{Персон:1283179}}}

Деца

{{{Персон:1210861}}}Остали језици