Фамилија: Лоуис Доублет де Персан + Маргуерите Роллот

Из пројекта Родовид

Фамилија:319827

Родитељи

{{{Персон:1282348}}}

{{{Персон:1282349}}}

Деца

{{{Персон:1282350}}}Остали језици