Фамилија: Хумберт III де Тхоире ет Вилларс + Бéатриx де Боургогне

Из пројекта Родовид

Фамилија:319016

Родитељи

{{{Персон:1210855}}}

{{{Персон:1279577}}}

Деца

{{{Персон:1279565}}}


Догађаји

~ 1254 Свадба:


Остали језици