Фамилија: Гебхард Конрадинер + Аделе де Вермандоис

Из пројекта Родовид

Фамилија:318179

Родитељи

{{{Персон:1276627}}}

{{{Персон:1276632}}}

Деца

{{{Персон:1276626}}}Остали језици