Фамилија: Элеонора Ланкастерская Плантагенет + Јохн де Беаумонт

Из пројекта Родовид

Фамилија:316804

Родитељи

{{{Персон:124915}}}

{{{Персон:1271874}}}

Деца

{{{Персон:1271876}}}Остали језици