Фамилија: Хумберт V де Беаујеу + Маргуерите де Баугé

Из пројекта Родовид

Фамилија:316802

Родитељи

{{{Персон:315712}}}

{{{Персон:1271870}}}

Деца

{{{Персон:470685}}}

{{{Персон:1370910}}}


Догађаји

15 јул 1219 Свадба:


Остали језици