Фамилија: Хумберт Аллеман + Агнèс де Јоинвилле

Из пројекта Родовид

Фамилија:316742

Родитељи

{{{Персон:1271641}}}

{{{Персон:1271643}}}

Деца

{{{Персон:1271623}}}


Догађаји

26 април 1325 Свадба: Авигнон (84)


Остали језици