Фамилија: Годфриед де Гуисе + Ада де Монтдидиер

Из пројекта Родовид

Фамилија:31618

Родитељи

{{{Персон:128603}}}

{{{Персон:128604}}}

Деца

Годфриед де Гуисе + Ада де Монтдидиер

{{{Персон:126607}}}

Годфриед де Гуисе

{{{Персон:140670}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици