Фамилија: Мéраут де Гролéе + Маргуерите де Лéвис

Из пројекта Родовид

Фамилија:316089

Родитељи

{{{Персон:1214762}}}

{{{Персон:1214763}}}

Деца

{{{Персон:1214757}}}Остали језици