Фамилија: Отто I ван Сцхеyерн + Хазига фон Диссен

Из пројекта Родовид

Фамилија:31360

Родитељи

{{{Персон:127541}}}

{{{Персон:127542}}}

Деца

{{{Персон:126066}}}

{{{Персон:1228182}}}


Догађаји

> 1056 Свадба: Святое Римское царство

Напомена

воор беиден хет тwееде хуwелијк


Остали језици