Фамилија: Дéсирéе Цларy + Наполеон I Бонапарте

Из пројекта Родовид

Фамилија:312368

Родитељи

{{{Персон:64202}}}

{{{Персон:87755}}}


Догађаји

21 април 1795 Веридба:

6 септембар 1795 Други догађај: Наполéон Иер ромпт сес фианçаиллес


Остали језици