Фамилија: Оттон II де Цхинy + Аделхеид ван Намен

Из пројекта Родовид

Фамилија:31060

Родитељи

{{{Персон:90279}}}

{{{Персон:90282}}}

Деца

{{{Персон:8417}}}

{{{Персон:53186}}}

{{{Персон:124073}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаирезијн тwееде хуwелијк


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици