Фамилија: Герард II вон Гелдерн + Ерменгарде вон Зутпхен

Из пројекта Родовид

Фамилија:31039

Родитељи

{{{Персон:126223}}}

{{{Персон:126224}}}

Деца

{{{Персон:11861}}}


Напомена

хаар еерсте хуwелијк


Остали језици