Фамилија: Баграт IV де Гéоргие + Борéна -

Из пројекта Родовид

Фамилија:309896

Родитељи

{{{Персон:372134}}}

{{{Персон:373341}}}

Деца

{{{Персон:372133}}}

{{{Персон:585689}}}


Догађаји

> 1033 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици