Фамилија: Хенриетте де Дурфорт + Лоуис Иер де Боурбон-Малаусе

Из пројекта Родовид

Фамилија:309752

Родитељи

{{{Персон:1249346}}}

{{{Персон:1249365}}}

Деца

{{{Персон:1249368}}}Остали језици