Фамилија: Генрих IX Чёрный Баварский + Wулфхилде ван Саксен

Из пројекта Родовид

Фамилија:30916

Родитељи

{{{Персон:125546}}}

{{{Персон:125549}}}

Деца

{{{Персон:11487}}}

{{{Персон:90269}}}

{{{Персон:137010}}}

{{{Персон:799985}}}

{{{Персон:981819}}}


Догађаји

изм 1095 и 1100 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици