Фамилија: Фредерик I ван Соммерсцхенбург + Аделхеид ван Клееф

Из пројекта Родовид

Фамилија:30732

Родитељи

{{{Персон:90286}}}

{{{Персон:90292}}}

Деца

{{{Персон:90270}}}


Догађаји

> 1106 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици