Фамилија: Галеран IV (Валеран) де Бомон + Агнесса де Монфор

Из пројекта Родовид

Фамилија:305232

Родитељи

{{{Персон:322988}}}

{{{Персон:322990}}}

Деца

{{{Персон:322987}}}

{{{Персон:323520}}}

{{{Персон:951487}}}


Догађаји

1141 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици