Фамилија: Стевен II ван ден Рутенберг + Јутте ван Исендоорн

Из пројекта Родовид

Фамилија:305226

Родитељи

{{{Персон:1229981}}}

{{{Персон:1229982}}}

Деца

{{{Персон:1229977}}}Остали језици