Фамилија: Јеан Тоурзел д'Алèгре + Марие де Сéдиèрес

Из пројекта Родовид

Фамилија:302844

Родитељи

{{{Персон:1220142}}}

{{{Персон:1220144}}}

Деца

{{{Персон:1219824}}}Остали језици