Фамилија: Јеан де Лонгуеил + Марие Цлутин

Из пројекта Родовид

Фамилија:302664

Родитељи

{{{Персон:1219679}}}

{{{Персон:1219680}}}

Деца

{{{Персон:1219681}}}


Догађаји

1496 Свадба:


Остали језици