Фамилија: Антоине Ле Цоигнеуx + Марие де Лонгуеил

Из пројекта Родовид

Фамилија:302659

Родитељи

{{{Персон:1214845}}}

{{{Персон:1214846}}}

Деца

{{{Персон:1214841}}}Остали језици