Фамилија: Арнолд Бертоут ван Гримберген + Сопхиа ван Алтена

Из пројекта Родовид

Фамилија:29841

Родитељи

{{{Персон:120917}}}

{{{Персон:120918}}}

Деца

{{{Персон:119989}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици