Фамилија: Гиллес III де Галард де Терраубе + Маргуерите де Морет

Из пројекта Родовид

Фамилија:298180

Родитељи

{{{Персон:1202438}}}

{{{Персон:1202439}}}

Деца

{{{Персон:1202436}}}Остали језици