Фамилија: Антоние Балаÿ + Францисqуе Балаÿ

Из пројекта Родовид

Фамилија:297608

Родитељи

{{{Персон:1200272}}}

{{{Персон:1200273}}}

Деца

{{{Персон:1200275}}}Остали језици