Фамилија: Јеан Јулес Балаÿ + Валéрие Тхиоллиèре

Из пројекта Родовид

Фамилија:297607

Родитељи

{{{Персон:1200270}}}

{{{Персон:1200271}}}

Деца

{{{Персон:1200272}}}Остали језици