Фамилија: Доминиqуе д'Халлуин + Франçоисе Верспиерен

Из пројекта Родовид

Фамилија:297193

Родитељи

{{{Персон:1198598}}}

{{{Персон:1198599}}}

Деца

{{{Персон:1198602}}}Остали језици