Фамилија: Хенриетте де Монтесqуиоу-Фéзенсац + Арнаулд Маурице Берцкманс Марие де Wаресqуиел

Из пројекта Родовид

Фамилија:297049

Родитељи

{{{Персон:1198194}}}

{{{Персон:1198195}}}

Деца

{{{Персон:1198196}}}Остали језици