Фамилија: Сопхиа вон Золлерн + Конрад вон Урацх

Из пројекта Родовид

Фамилија:29704

Родитељи

{{{Персон:120093}}}

{{{Персон:120094}}}

Деца

Конрад вон Урацх

{{{Персон:692616}}}


Догађаји

1248 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици