Фамилија: Енгелберт ван Хорне + Ермегард ван Миерло

Из пројекта Родовид

Фамилија:29673

Родитељи

{{{Персон:119980}}}

{{{Персон:119982}}}

Деца

{{{Персон:118804}}}

{{{Персон:1096637}}}Остали језици