Фамилија: Иоганн I Цоллерн + Агнесе де Хессе

Из пројекта Родовид

Фамилија:29664

Родитељи

{{{Персон:119567}}}

{{{Персон:119568}}}


Догађаји

1297 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици