Фамилија: Гуиллауме-Паул д'Аигнеауx + Марие Вицтоире Тхаïс Бертхелот де ла Виллеурноy

Из пројекта Родовид

Фамилија:295501

Родитељи

{{{Персон:1192665}}}

{{{Персон:1192667}}}Остали језици